Współpraca

Blog Kwiaty Pustyni został założony w 2014 roku przez trzy kobiety, które pragnęły dzielić się z innymi doświadczeniem obecności Boga w swoim życiu i przeżywaniem wiary w świetle naszej kobiecości. Z pierwotnego Zespołu pozstała jedna z nich, ale z czasem dołaczyły kolejne kobiety: żony, matki, singielki i siostry zakonne. Wszystkie teksty na blogu to nasze własne refleksje, które są owocem naszej wiary.

Blog jest dziełem zrodzonym przede wszystkim z potrzeby serca, niekoniecznie w celach zarobkowych, dlatego raczej nie podejmujemy się takiej formy współpracy, jak posty sponsorowane. Natomiast chętnie podejmujemy – i podejmiemy się – współpracy z Wydawnictwami chrześcijańskimi, która może wyrażać się w formie konkursów książkowych lub napisania recenzji książki wydanej przez dane wydawnictwo.

Oprócz tego na Blogu znajduje się kilka postów gościnnych, opublikowanych w ramach luźnej współpracy, których Autorki prowadzą swoje własne blogi. Jest więc możliwość podjęcia z nami współpracy na zasadzie sporadycznego publikowania tekstów autorskich na Blogu Kwiaty Pustyni (z zastrzeżeniem, że posty te w ramach współpracy będą opublikowane wyłącznie u nas, z podaniem danych Autorki, i udostępniane z naszego bloga). Jeśli jesteś zainteresowana taką współpracą, napisz do nas maila załączając minimum dwa swoje teksty – nic nie zostanie opublikowane bez wcześniejszego wyrażenia przez Ciebie zgody, po uprzednim omówieniu szczegółów.
Prośba o próbkę twórczości podyktowana jest chęcią weryfikacji, czy pasujemy do siebie – wiadomo, każda z nas jest inna, ma inny styl i różny punkt widzenia. Pragniemy aby Blog Kwiaty Pustyni, mimo różnorodoności Autorek, zachował swoją swoistą atmosferę.

Ostatnią formą współpracy, jaka na chwilę obecną wchodzi w grę, to współpraca stała, tzn. dołączenie do naszego Zespołu i współtworzenie Bloga jako jedna ze współautorek. Zapraszamy do współpracy wszystkie kobiety, które lubią pisać, jest im bliska tematyka duchowości kobiecej i chcą dawać świadectwo życia z Bogiem. Tu również prosimy Was o przesłanie próbki Waszej twórczości.

Teksty na Blogu nie mają jednej, z góry narzuconej formy. Odnosząc się do poruszanej tematyki (duchowość kobieca, duchowość małżeńska, macirzyństwo, życie konsekrowane, osobiste doświadczenie Boga w swojej codzienności, Słowo Boże) mogą to być refleksje, rozważania, świadectwa, poezja lub opowiadania.

Blog ma charakter strony katolickiej, nie publikujemy tekstów, których treść odbiega od nauczania Kościoła Katolickiego, neguje je lub atakuje Kościół.

Pytania i/lub zgłoszenia chęci współpracy kierujcie proszę na adres: calapiekna@mailplus.pl

Głównym kryterium w podejmowaniu współpracy z naszej strony jest chęć wspólnego dzielenia się dobrem i pięknem, które w nasze życie wnosi Bóg oraz pragnieniem tworzenia dobrych inicjatyw – zależy nam, aby i z Waszej strony pragnienie współpracy nie wynikało jedynie z chęci promowania swojej twórczości i powiększenia grona followersów na swoich autorskich stronach, dlatego przed skontaktowaniem się z nami rozważcie w sercu, co dla Was jest motywacją do podjęcia współpracy.


Wszystkie teksty opublikowane na Blogu, promowane są na Facebook’u, Twitterze oraz Instagramie.

Przykładowe statystyki na Facebook’u dotyczące zasięgu postów oraz aktywności dotyczącej postów, wyglądają następująco:

blogFB

 

Reklamy