Róże Pustyni

Róże różańcowe dla kobiet

Zapisy (i/lub pytania): rozepustyni@mailplus.pl

Potrzebne dane: imię, nazwisko, adres email
(w przypadku Róży dla par potrzebne imiona i nazwisko (nazwiska – jeśli są różne) obojga dołączających. W odpowiedzi na zgłoszenie dostaniesz hasło do strony swojej Róży (hasła do Róż zostały ustawione, aby chronić Wasze dane), info o Opiekunce Róży, przydział Tajemnicy i modlitwę do patronki.

Zelatorka Róż – Izabela
Opiekun duchowy – o.Szczepan

Róże Pustyni to Róże różańcowe dla kobiet. Zapraszamy wszystkie te z Was, którym bliska jest ta modlitwa, i te, które chciałyby podjąć ją po raz pierwszy. Chcemy modlić się za siebie, w naszych prywatnych intencjach, za naszych bliskich, wspierać się modlitwą. Wspólnie rozważać życie Jezusa przez różaniec, za sprawą Maryi wypraszać u Jezusa potrzebne nam łaski. W życiu osobistym, rodzinnym, zawodowym…

Każda Róża liczy dwadzieścia płatków, każda ma inną patronkę – świętą lub błogosławioną. Każda kobieta przez jeden miesiąc modli się rozważając jedną Tajemnicę. Zmiana tajemnic na kolejny miesiąc będzie odbywać się ostatniego dnia każdego bieżącego miesiąca.

Dołączając do Róż Pustyni zobowiązujesz się do: odmawiania codziennie jednego dziesiątka Różańca (wraz z modlitwami rozpoczynającymi lub kończącymi Różaniec w zależności od przydzielonej Tajemnicy – 1 Radosnej lub 5 Chwalebnej), do comiesięcznego potwierdzenia swojej obecności na wspólnej modlitwie (najpóźniej do 29dnia każdego miesiąca); w razie chęci rezygnacji z modlitwy do pozostania w Róży do końca bieżącego miesiąca jednocześnie ze zgłoszeniem rezygnacji. W razie braku wiadomości potwierdzającej obecność w Róży nastąpi wypisanie z listy. Oczywiście rozumiemy, że są różne sytuacje (brak dostępu do internetu, choroba, wyjazd etc.), dlatego z radością wpiszemy Cię z powrotem na listę, jeśli potwierdzenie przyjdzie z poślizgiem.

Przydział Tajemnic publikowany jest na stronie w zakładce Róże Pustyni -> zakładka danej Róży

Nasze Róże:
Róża św. Joanny Beretta Molli
Róża św. Rity z Cascia
Róża św. Perpetuy i Felicyty
Róża św. Teresy z Lisieux
Róża św. Marii Magdaleny 
Róża św. Katarzyny ze Sieny
Róża św. Faustyny Kowalskiej
Róża św. Marii od Jezusa Ukrzyżowanego
(Małej Arabki)
Róża św. Anny i Joachima (Róża dla Par)
Róża Bł. Karoliny Kózkówny
 (Róża z intencją o dobrego męża)
Róża św. Moniki (Róża dla Matek)
Róża św Elżbiety biblijnej (Róża za Współmałżonka)
Róża św. Matki Teresy (w intencji ochrony życia poczętego)
Róża św. Marty i Marii z Betanii (w intencji kapłanów i osób konsekrowanych)

Reklamy

23 thoughts on “Róże Pustyni

   1. Pani Wando, przed chwilą wysłałam maila ze wszystkimi informacjami o Róży, do której wysłała Pani zgłoszenie, ale dostałam wiadomość systemową że mail nie może być dostarczony na Pani adres emailowy. Proszę o ewentualny kontakt z innego adresu, na który mogłabym odesłać wszystkie informacje.

    Polubienie

  1. Martyno, dobrze, że napisałaś, z jakiegoś powodu Twój email wylądował w Spamie. Pewnie, że można sie zapisać, za chwilę odeślę Ci na pocztę wszystkie informacje o Twojej Róży. Serdeczności! 🙂

   Polubienie

 1. Szczęść Boże,napisałam wiadomość,prosząc o dołączeniu do grupy,proszę o informację,do której Róży mogę jeszcze dołączyć,szczególnie prosiłabym o dołączenie do Róży Św.siostry Faustyny i Św.Rity.

  Polubienie

  1. Szczęść Boże, Aneto!
   Oczywiście, wysłałam maila zwrotnego, ale jeśli nie doszedł, wyślę go za chwilę jeszcze raz.
   Serdecznie pozdrawiamy i z radością witamy Cię w naszych Różach! 🙂

   Polubienie

  1. Witaj Doroto, bardzo się cieszę, że do nas dołączasz!

   Twoją Różą będzie docelowo Róż św. Perpetui i Felicyty, ale dopóki nie uzbiera się minimum 15 osób, dołączam Cię do Róży św. Rity. Twoją Tajemnicą na październik będzie Ukoronowanie NMP na królową Nieba i ziemi + zakończenie Różańca (Pod Twoją obronę…) i modlitwa do patronki Róży. Na razie możesz odmawiać tą do Rity, albo w jej miejsce wstawić imiona swojej Róży.

   Zapraszam Cię także do grupy zamkniętej na FB, jeśli jesteś na tym portalu, dla dziewczyn z Róż, oprócz miejsca spotkań są tam także podawane nasze intencje. https://www.facebook.com/groups/1481714462072097/

   Jeśli masz jakieś pytania, chętnie na nie odpowiem 🙂
   Serdecznie pozdrawiam i witam Cię w naszej małej wspólnocie 🙂

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s